ZESPÓŁ
GILDII TRENERSKIEJ

Poznajmy się bliżej :)

Poznaj Trenerów

Poznaj naszą historię

Poznaj nasze wartości

...zebranie kompleksowych informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji i może dotyczyć pojedynczego pracownika, określonych zespołów lub całej organizacji.

AUDYT UMOŻLIWIA...

 • kompetencje i umiejętności pracowników,
 • poziom motywacji i satysfakcji z wykonywanej pracy,
 • czynniki motywujące i demotywujące do pracy,
 • efektywność działań podejmowanych przez pracownika,
 • struktura zatrudnienia i kultura organizacyjna.

OCENIE PODDAWANE SĄ TAKIE OBSZARY JAK...

...niezależnym i metodycznym badaniu oraz bezstronnej ocenie możliwości zasobów ludzkich. Jest to analiza potencjału zawodowego kadry pracowniczej względem planów i potrzeb organizacji.

AUDYT PERSONALNY OPIERA SIĘ NA...

Lorem ipsum dolor sit amet

Kiedy planujesz zmiany personalne: zatrudnienia, redukcje, przeniesienia do innych działów bądź awanse (szczególnie na stanowiska kierownicze).

Kiedy chcesz zaplanować ścieżki rozwoju pracowników oraz plany sukcesji uwzględniając przyszłe potrzeby organizacji oraz chcesz wyeliminować ryzyko braku wykwalifikowanej kadry.

Przed podjęciem strategicznych decyzji np. związanych z wyborem zespołu do ważnego projektu biznesowego.

Kiedy zależy Ci na zwiększeniu poczucia przywiązania pracowników do firmy oraz chcesz tworzyć zespoły angażujące się w życie organizacji.

Kiedy planujesz szkolenia i zależy Ci, aby dopasować ich tematykę oraz zakres do aktualnego poziomu wiedzy i umiejętności uczestników.

KIEDY WARTO WYKONAĆ

AUDYT PERSONALNY

Zwiń informacje

ukryta siła emocji w pracy zawodowej

zarządzanie swoją energią i koncentracją w czasie

budowanie wartości usługi i produktu

sprzedaż w oparciu o zbudowane relacje

techniki sprzedażowe i zarządzanie obiekcjami

ulubiona tematyka szkoleń Norberta

Jako pośrednik aktywnie działał przez ponad 7 lat prowadząc sprzedaż na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Pełnił rolę menadżera inwestycji deweloperskich, których zarządzał sprzedażą. Zajmował się najmem oraz doradztwem inwestycyjnym w nieruchomościach tworząc jednocześnie zespół wspomagający obsługę Klientów zainteresowanych tego rodzaju usługą.

Mocno związany ze sprzedażą. Intensywnie zdobywał doświadczenie od 2006 m.in. w sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej i doradczej, zarówno w branżach usług jak i produktów w B2B oraz B2C.

Zamiłowanie do marketingu i public relations przerodził we własną Agencję Marketingu 360, a dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami w podjęcie działań trenerskich i edukacyjnych.

Prowadził wykłady na uczelniach m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi z przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu i efektywności osobistej. Na sali szkoleniowej oraz online spędził ponad 5 000 godzin. Dużą wagę przykłada do właściwego wykorzystywania energii podczas realizacji prywatnych oraz zawodowych celów osób, dla których pełni rolę coacha lub mentora.

Specjalizuje się w grywalizacji. Autor i współautor programów rozwojowych i sprzedażowych zorientowanych na budowanie trwałych relacji zakupowych. Aktywnie prowadzi sesje medytacyjne wspierające efektywność działań pośredników na rynku nieruchomości.

Energię do działania daje mu m.in. sport w tym bieganie długodystansowe - ukończył 7 maratonów. Na międzynarodowych zawodach w biegach przeszkodowych reprezentuje STG Łódź m.in. na dystansie ultra maratonu. Początkujący triatlonista. Fan science-fiction, szczególnie Gwiednych Wojen – jego pies sznaucer olbrzym wabi się Chewbacca.

 

Wyróżniony podczas X Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży za skuteczność szkoleń dla branży nieruchomości.

Współzałożyciel Gildii Trenerskiej.

"Cel można osiągnąć na wiele sposobów, ale najlepiej wybrać taki, którego realizacja sprawia przyjemność."

Certyfikowany coach, trener biznesu oraz Mindfulness z ponad 14-letnim doświadczeniem w sprzedaży.

Wyróżniony podczas X Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży za skuteczność oraz nowoczesność w wykorzystywaniu narzędzi trenerskich dla branży nieruchomości.

NORBERT GREZEL

Czytaj więcej

Zwiń informacje

budowanie zespołu, motywacja i rozwój pracowników

delegowanie i monitorowanie zadań

prowadzenie spotkania sprzedażowego

budowanie trwałych relacji z klientem

kontakt telefoniczny z klientem

ulubiona tematyka szkoleń Michała

Jako pośrednik nieruchomości przez 7 lat doradzał w zakupie i sprzedaży na rynku wtórnym oraz pierwotnym.

Jako menadżer, przez ponad 4 lata zbudował i zarządzał zespołem odpowiadającym za rozwój organizacji, w której pracowali. Aktualnie projektuje i nadzoruje wdrażanie programów rozwojowych, szczególnie programów menadżerskich w biurach nieruchomości.

Specjalizuje się w szkoleniach dla branży nieruchomości z zakresu umiejętności sprzedaży i doradztwa, kompetencji menadżerskich, budowania relacji oraz komunikacji interpersonalnej. Od 2013 Skutecznie przeszkolił już kilkuset pośredników w obrocie nieruchomościami. Wielu z nich do dziś osiąga ponadprzeciętne wyniki lub prowadzi własne biura. Na swoim koncie ma ponad 5 000 godzin na sali szkoleniowej. Często audytuje firmy pod kątem prowadzonej komunikacji w realcji menadżer-pracownik.

Dokładne analizy są dla niego wyznacznikiem skutecznego prowadzenia działań. W tym celu niejednokrotnie samodzielnie weryfikuje zastana sytuację i identyfikuje najważniejsze punkty do wzmocnienia. Zamiłowanie do zwiększenia wydajności i efektywności firm zaowocowało stworzeniem wielu procesów m.in.: sprzedaży i obsługi klienta, ścieżek awansu, wdrożenia i adaptacji nowego pracownika oraz cykli rozwojowych podnoszących kompetencje pracowników oraz właścicieli firm.

Pasjonuje go wszelkie rzemiosło artystyczne. Relaksuje się podczas tworzenia: rzeźbiąc, malując albo szyjąc. Ulubiony sport to jazda na rowerze, wędrówki w nieznane oraz taniec: salsa i bachata.

                      

           Wyróżniony podczas IX Gali Polish National Sales Awards
                                               w kategorii Trener Sprzedaży za działania na rynku nieruchomości. Ukończył Psychologię w Zarządzaniu oraz MBA dla MŚP.

Współwłaściciel Gildii Trenerskiej.

"Kluczem do sukcesu nie jest manipulowanie klientem, a pozwolenie, aby z Twoim wsparciem świadomie dokonywał decyzji zakupu."

Trener Biznesu, specjalizujący się w kompetencjach menadżerskich, autor ponad 70 autorskich programów szkoleniowych. 

Wyróżniony podczas IX Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży za szkolenia dla branży nieruchomości.

MICHAŁ ŚMIGIELSKI-LUDWA

Czytaj więcej

Zwiń informacje

budowanie marki własnej w obsłudze klienta

techniki sprzedażowe i  zarządzanie obiekcjami

rozmowa telefoniczna z klientem

skuteczna komunikacja interpersonalna

negocjacje

ulubiona tematyka szkoleń Wojtka

Jako pośrednik przeprowadzał transakcje sprzedaży nieruchomości w 5 miastach w Polsce, działając na rynku wtórnym i pierwotnym. W każdym z miast, za każdym razem swoją bazę Klientów budował od zera. Odpowiadał za nawiązywanie relacji i współpracę z deweloperami.

Ze sprzedażą i szkoleniami związany od 2012 roku. Kierował i współtworzył zespoły trenerskie w największych firmach w branży pośredników nieruchomości i finansów. W każdej pracy starał się osiągnąć najlepsze możliwe efekty, finalnie stając się trenerem lub menadżerem w danym dziale i dziedzinie.

W swojej karierze wykonał ponad 15 tysięcy biznesowych rozmów telefonicznych. Sukcesy w bezpośredniej obsłudze B2C oraz B2B zaowocowały autorskimi szkoleniami sprzedaży oraz przepracowaniem ponad 5000 godzin szkoleń na sali oraz online. Aktywnie wspiera w pracy indywidualnej poprzez sesje mentoringowe i coachingowe.

Skupiony na szkoleniach warsztatowych dotyczących budowaniu wartości: firmy, produktu, usługi oraz wartości usługodawcy w oczach Klienta. Autor technik telefonowania i sprzedaży nastawionej na pomoc Klientowi w podjęciu decyzji zakupu na zasadach win-win.

Prywatnie sympatyk wycieczek. Znawca geografii oraz historii: miast, Polski, Europy i Świata. Hobbystycznie jeździ rowerem, gra w bilard i gry karciane. Odnosił amatorskie sukcesy w badmintona. Interesuje się geopolityką, współczesnymi mediami i komunikacją.

 

Posiada uprawnienia mediatora sądowego i doświadczenie jako

wykładowca akademicki z zakresu komunikacji w  biznesie.

Współzałożyciel Gildii Trenerskiej.

"Warto równoważyć rozwój z własnymi potrzebami i otaczającym nas środowiskiem. Stagnacja jest regresem, bo świat na nikogo nie czeka."

Certyfikowany o dyplomowany trener biznesu specjalizujący w komunikacji i prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Wykładowca zajęć z tematu dotyczącego komunikacji w biznesie na uczelni Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie.

WOJCIECH SKOREK

Czytaj więcej

Zwiń informacje

strategie inwestycyjne w gruntach

wiedza specjalistyczna w gruntach

budowanie relacji biznesowych

komunikacja sprzedażowa

efektywność transakcyjna

ulubiona tematyka szkoleń Karoliny

Jako trener specjalizuje się w budowaniu relacji biznesowych oraz komunikacji interpersonalnej. Trener nieruchomości rozwijający umiejętności doradców w obszarach budowania bazy ofert oraz obsługi klienta kupującego. Właściciel biura nieruchomości firmowanego własnym nazwiskiem z ponad 7 letnim doświadczeniem w obsłudze klienta na polskim rynku nieruchomości. Współautor „Vademecum Grunty" w ramach cyklu szkoleń onboardingowych Gildii Trenerskiej.

 

Wyróżniona tytułem "Ludzie sukcesu" w plebiscycie redakcji TuŁódź w 2021 roku. Doradca klienta i opiekun inwestora stawiający na szeroko pojętą jakość obsługi oraz kompleksowość. Praktyk dedykowanej współpracy z klientami opartej na umowach ekskluzywnych z audytem prawnym i wynagrodzeniu za osiągnięte efekty na poziomie 8-10% wartości nieruchomości.

 

Wielokrotna prelegentka szkoleń dla pośredników i inwestorów z całej Polski oraz mentor doradców oraz właścicieli firm chcących rozwijać swoje kompetencje.  Poprzez dzielenie się wiedzą i inspirowanie innych do działania współtworzy nową jakość w pośrednictwie na polskim rynku nieruchomości.

 

Skupiona na niszowym obszarze inwestowania w polskie grunty. Potencjał każdego gruntu ubiera w liczby, gotowe rozwiązania oraz szacunek ryzyka i szans, by później efektywnie skojarzyć strony transakcji.

 

Prywatnie pasjonatka treningów siłowych i podróży. Wielokrotna Mistrzyni Polski w karate tradycyjnym w kategoriach kata, kumite i en-bu. Praktyk mindfulness i metody oddechowej Wima Hofa. Na sali treningowej ze sztangą ważącą więcej, niż ona sama, na co dzień uczy się wytrwałości w dążeniu do celu.

"Myśli są projekcją przyszłości ", w połączeniu z pasją i działaniem, to gotowy przepis na sukces.

Certyfikowany trener biznesu i przedsiębiorca wyróżniona tytułem „Ludzie sukcesu” w plebiscycie TuŁódź w 2021 roku​​​​​​.

Właściciel biura nieruchomości z ponad 7 letnim doświadczeniem w pośrednictwie, w którym za jej usługi sprzedaży, Klienci decydują się płacić wynagrodzenie sięgające 8-10% wartości nieruchomości.

KAROLINA KIESZEK

Czytaj więcej

Zwiń informacje

strategiczne sesje dla zarządów

rozwojowe sesje indywidualne

budowanie synergicznych zespołów

komunikacja w organizacji

zarządzanie sobą w czasie

ulubiona tematyka szkoleń Marcina

Wieloletni sprzedawca z bogatym doświadczeniem handlowym między innymi w dziedzinie telekomunikacji, branż wydawniczej i edukacyjnej, sportowej, medycznej oraz farmaceutycznej.
 

Były przedstawiciel medyczny międzynarodowego koncernu farmaceutycznego z udokumentowanymi sukcesami : wielokrotny zdobywca tytułu „Top performer”. W 2018 roku wyróżniony prestiżowym tytułem „Talent”.

 

Zaangażowany w liczne procesy szkoleniowe jako trener freelancer w zakresie nieruchomości, ubezpieczeń, sprzedaży, zarządzania zmianą, wystąpień publicznych, autoprezentacji, wywierania wpływu i wielu innych w obszarze szeroko rozumianych kompetencji miękkich.


Szkoli i coachuje między innymi przedstawicieli zawodów medycznych wg autorskiego programu „Wywieranie wpływu w środowisku medycznym”.

Współpracuje z biznesem oraz sektorem publicznym. Rozwija kompetencje sprzedażowe oraz te, które niezbędne są do budowania długotrwałych, partnerskich i opartych na wzajemnym szacunku relacji.

 

Jako trener zaczynał w 2014 roku szkoląc dyrektorów szkół oraz organy prowadzące szkoły publiczne. Pionier wdrażania edukacji zdalnej do polskiego systemu oświaty.

Ma na koncie ponad 2500 godzin spędzonych na sali szkoleniowej ( również online ) oraz kilkaset zainwestowanych w indywidualne sesje rozwojowe swoich klientów.

 

Lubi ludzi dążąc do budowania i utrzymywania relacji łącząc sfery prywatną z zawodową.
Zainteresowany psychologią społeczną, rolą kompetencji miękkich w osiąganiu celów, procesami rozwojowymi w organizacji i zarządzaniu. Podczas szkoleń wykorzystuje elementy coachingu zadając grupie skłaniające do refleksji pytania. Nie przynosi rozwiązań na tacy, zachęca do poszukiwania ich w sobie. Konkretny i opiekuńczy zarazem, zawsze z poczuciem humoru ;-)

 

Były muzyk rozrywkowy, multiinstrumentalista, bluesman. Żeglarz jachtowy, miłośnik dalekich podróży. Sportowiec ( hardstyle kettlebell, trening siłowy, bieganie , pływanie, biegi OCR ) . Zachłanny na nowe technologie i gadżety.

"Efektywność nie zna granic."

Certyfikowany coach, trener biznesu, konsultant metody DISC,  absolwent Psychologii w biznesie.

Efektywność umiejętności sprzedażowych potwierdzona poprzez wielokrotne zdobycie tytułu "Top performer".

MARCIN FIDZIŃSKI

Czytaj więcej

Zwiń informacje

customer experience & budowanie pozytywnego wizerunku

typologia osobowości & skuteczna komunikacja interpersonalna

rozwój kompetencji menadżerskich

budowanie zespołu
(teambuilding)

zarządzanie zmianą i sobą w zmianie

ulubiona tematyka szkoleń Darii

Daria specjalizuje się w budowaniu procesów rozwojowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Posiada doświadczenie w pracy z konsultantami i menadżerami. Inspiruje, zachęca, nadaje odpowiedni kierunek. Uczestnicy szkoleń wychodzą z nowymi umiejętnościami, zarażeni energią i entuzjazmem do wprowadzania ich w życie. Jak mówi: "Praktyka czyni mistrza". Dlatego chętnie angażuje się w długofalowe procesy rozwojowe i wspiera w utrwalaniu nowych umiejętności.

Współtworzyła roczny proces rozwojowy dla kierowników zespołów, podczas którego uczestnicy zdobyli umiejętności: efektywnego prowadzenia zespołu, zarządzania sytuacjami trudnymi, określania celów oraz motywowania i delegowania zadań.

W pracy ceni sobie profesjonalne przygotowanie, dlatego wykorzystuje różne formy aktywności szkoleniowych, prowadzące do cennych wniosków i pozwalających na wprowadzenie nowych umiejętności w pracę zawodową uczestników szkolenia.

W ponad 10-letniej pracy jako Trener Biznesu związana jest z rozwojem Contact Center. W tym czasie realizowała programy w zakresie:
 

 • prowadzenia rozmowy telefonicznej inbound i outbound,

 • doskonalenia sprzedaży,

 • zarządzania doświadczeniem Klienta,

 • zwiększaniem satysfakcji Klienta z obsługi i sprzedaży,

 • wdrożenia nowych pracowników,

 • zarządzania zmianą,

 • skutecznej komunikacji,
 • rozwoju umiejętności menadżerskich.

"Praktyka czyni mistrza, dlatego warto angażować się w długofalowe procesy rozwojowe i utrwalać nowe umiejętności."

Trener Biznesu, który posiada ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju Contact Center oraz 7 000 godzin doświadczenia na sali szkoleniowej.

Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu (Grupa SET) oraz certyfikowanych szkoleń AGILE PM Foundation i Prince 2 Foundation.

DARIA MISZTAL

Czytaj więcej

Zwiń informacje

strategiczne sesje dla zarządów

rozwojowe sesje indywidualne

budowanie synergicznych zespołów

komunikacja w organizacji

zarządzanie sobą w czasie

ulubiona tematyka szkoleń Maćka

Od ponad 5 lat silnie związany z branżą IT, w której łączy swoje zamiłowanie do przełamywania standardów z wdrażaniem procesu zmiany w organizacji. Specjalizuje się w budowaniu “pól grawitacyjnych”, czyli strategii employer brandingowej firm, po to, żeby  mogły przyciągać do siebie właściwych ludzi (programistów i nie tylko) oraz klientów.

Maciek posiada umiejętność bardzo szerokiego, a zarazem wnikliwego, spojrzenia w procesy biznesowe organizacji. To sprawia, że wprowadzanie optymalizacji i usprawnień jest też jego domeną, szczególnie w obszarze zarządzania firmą, prowadzenia projektów czy rekrutacji pracowników. 

Na sali szkoleniowej pracuje z wykorzystaniem metodologii Grupy SET® w połączeniu z narzędziem diagnostyczno-rozwojowym FRIS®. To pozwala mu pracować na potencjale zarówno całej organizacji, jak i pojedynczych osób. 

Działa w oparciu o wartości oraz zasadę, że w IT “nie ma rzeczy oczywistych”. Jego bronią jest flipchart i mazaki. Supermocą kreatywność i kwestionowanie wszystkiego. Swoją pracę zawsze zaczyna od „Dlaczego?”.

"Nie ma rzeczy oczywistych."

Certyfikowany Trener FRIS®.

Posiada 5 lat doświadczenia w optymalizowaniu procesów w organizacjach oraz 300 godzin doświadczenia na sali szkoleniowej.

MACIEK PAWŁOWSKI

Czytaj więcej