SESJE COACHINGOWE I MENTORINGOWE

Zastanawiasz się, czy Twój plan rozwoju osobistego jest odpowiednio skonstruowany?

Chcesz dowiedzieć się jak efektywniej wykonywać swoją pracę?

Obawiasz się, że w drodze do osiągnięcia sukcesu, zabraknie Ci zapału i motywacj do dalszej pracy nad sobą?

Przeczytaj kiedy i dlaczego warto zdecydować się na sesje

Dowiedz się więcej o coachingu i mentoringu

Poznaj naszą ofertę

 • konsultację i weryfikację pomysłów,
 • przekazywanie specjalistycznej wiedzy oraz
 • identyfikację silnych stron i minimalizację działań słabych stron.

SPOTKANIE Z TRENEREM PODCZAS SESJI UMOŻLIWIA ROZWÓJ INDYWIDUALNY POPRZEZ...

...Trener pracuje z uczestnikiem nad rozwojem umiejętności i poszerzeniem wiedzy z zakresu wskazanego przez uczestnika bądź na podstawie wyników z audytu personalnego.

PODCZAS SESJI MENTORINGOWYCH...

...bądź prowadzone na przemian ze szkoleniami, sesje coachingowe oraz mentoringowe umożliwiają efektywniejszą realizację postawionych celów, oraz podnoszą skuteczność wykonywanych działań.

REGULARNIE ZAPLANOWANE SESJE...

...rozpoczęcie wprowadzenia pozytywnych zmian w swoich zachowaniach oraz nawykach. Poza zwiększeniem motywacji i entuzjazmu do pracy, uczestnik  otrzymuje pomoc w określeniu celów, wsparcie w zaplanowaniu działań zmierzających do ich realizacji oraz stałą analizę swoich postępów.

SESJE COACHINGOWE UMOŻLIWIAJĄ...

Lorem ipsum dolor sit amet

Lepsze relacje między Uczestnikiem a Trenerem umożliwiają zbudowanie otwartości i zaufania do Trenera, dlatego bardzo ważne jest, aby już na pierwszym spotkaniu coś „zaiskrzyło”. 

Współpraca między Trenerem a Uczestnikiem sesji rozpoczyna się od:

 • ustalenia trudności, z którymi mierzy się Uczestnik
 • omówienia głównego tematu pracy,
 • określenia warunków i zasady sesji.

 

Co najważniejsze, na pierwszym spotkaniu, Uczestnik zyskuje pewność, czy to właśnie z tym Trenerem chce pracować.

PIERWSZA SESJA Z TRENEREM

Sesje coachingowe koncentrują się w pracy nad celami, które są ważne dla Uczestnika. Przy wsparciu Trenera, rozpatrywane są trudności i problemy, z którymi mierzy się uczestnik, by następnie móc ustalić plan działania i określić zadania naprawcze.

Trener nie jest osobą, która podejmuje decyzje, lecz jest głosem doradczym, który może proponować zadania do wykonania oraz wskazywać możliwości. Uczestnik prowadzony jest w taki sposób, aby w przyszłości mógł samodzielnie pokonywać przeszkody z wykorzystaniem poznanych narzędzi i rozwiązań.

Dzięki sesjom coachingowym, Uczestnik zyskuje przekonanie i wiarę we własne umiejętności, staje się zmotywowany do działania i wzrasta Jego pewność siebie. Każda sesja kończy się konkretnymi wnioskami oraz ustaleniem zadania lub celu, który Uczestnik chce zrealizować do następnego spotkania.

SESJE COACHINGOWE

Sesje mentoringowe zapewniają Uczestnikowi wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym oraz pomoc w znalezieniu właściwego kierunku rozwoju w organizacji. Mentor może udzielać rady wynikające ze swojego doświadczenia, jednak decyzja o ich zastosowaniu pozostaje po stronie Uczestnika.

Podczas mentoringu, Uczestnik odkrywa własny potencjał, poszerza swoją wiedzę, rozwija silne strony oraz minimalizuje działanie słabszych stron, a wszystko odbywa się przy udziale Mentora, który na każdym kroku prowadzi i wspiera, a niekiedy zawraca z błędnie obranej ścieżki.

Ideą mentoringu jest praktyka i doświadczanie, dzięki którym Uczestnik dąży do pełnego wykorzystania swoich kompetencji oraz osiągnięcia lepszych wyników w określonym obszarze: biznesie, relacjach z innymi ludźmi, współpracy w zespole, obsłudze klienta.

SESJE MENTORINGOWE

Kiedy na drodze do celu zaczyna brakować Ci motywacji i ochoty do dalszego działania oraz gdy potrzebujesz wsparcia drugiej osoby, aby pokonać trudności i momenty demotywacji.

Kiedy nie wiesz od czego zacząć i potrzebujesz przewodnika, który poprowadzi Cię krok po kroku.

Kiedy brakuje Ci znajomości technik oraz narzędzi bądź umiejętności do wykonywania swojej pracy i chcesz to zmienić.

Kiedy wybrane przez Ciebie metody nie przynoszą pozytywnych zmian oraz kiedy pomimo ciężkiej pracy poprawa jest niewielka.

Kiedy zastanawiasz się, czy Twój plan rozwoju osobistego jest odpowiednio skonstruowany i czy obawiasz się, że nie dasz rady wykonać go samodzielnie.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJE Z TRENEREM

 • Budujesz drogę do celu w zgodzie ze swoimi wartościami i możliwościami oraz w oparciu o własne chęci.
 • Poznajesz przeszkody, które wcześniej uniemożliwiały Ci osiągnięcie sukcesu i pracujesz nad zniwelowaniem ich działania.
 • Stymulujesz wewnętrzną, głęboką motywację do pracy nad sobą i zmiany dotychczasowych nawyków.
 • Poznajesz siebie, zyskujesz większą pewność w siebie i wiarę w swoje umiejętności.
 • Dokonujesz zmian w pozytywny sposób, oparty na mentorskim wsparciu, motywacji do pracy i przekonaniu w Twój sukces.

DLACZEGO WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA SESJE Z TRENEREM

TRENERZY PROWADZĄCY

Czytaj więcej
o zespole trenerskim

Przed każdą sesją bardzo ważne jest przygotowanie się uczestnika oraz Trenera. Wcześniejsze określenie celu spotkania oraz trudności, z którymi mierzy się uczestnik, umożliwia omówienie konkretnych problemów i wypracowanie rozwiązań już podczas trwania sesji.

Podczas spotkania Trener przekazuje zadania, które umożliwiają wdrożenie nowych działań i umiejętności do codziennej pracy.

SESJA KROK PO KROKU

...realizujemy sesje grupowe i indywidualne, zarówno w formie coachingu jak i mentoringu.

Konsultacje z Trenerami, zaplanowane pomiędzy szkoleniami, umożliwiają uczestnikom skuteczniejsze wprowadzenie nowych technik i umiejętności poznanych podczas szkolenia, co przekłada się na wzrost efektywności i poprawę wyników w pracy.

DLA FIRM PODEJMUJĄCYCH DŁUGOFALOWĄ WSPÓŁPRACĘ...

...w zależności od zgłoszonych potrzeb, sesje są skierowane na aspekt coachingowy bądź mentoringowy.

Wprowadzanie zaplanowanych zmian do swojego życia zawodowego oraz praca nad rozwojem własnych umiejętności jest wymagająca. Dlatego warto współpracować z Trenerem, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierać Cię na każdym etapie zmian.

Aby sesje przyniosły wymierne efekty, liczba sesji powinna być nie mniejsza niż 3.

Przed rozpoczęciem serii sesji, odbywa się bezpłatna konsultacja z Trenerem, podczas której ustalany jest problem przewodni oraz czas trwania konsultacji.

DLA TYCH, KTÓRZY SAMODZIELNIE DBAJĄ O WŁASNY ROZWÓJ...

xyz

Staramy się zapewniać najwyższą skuteczność i efektywność prowadzonych przez nas szkoleń, dlatego też sesje coachingowe oraz mentoringowe stały nieodłącznym elementem, realizowanych przez nas, programów rozwojowych.

DOWIEDZ SIĘ
JAK PROWADZIMY SESJE

polityka prywatności

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

Wprowadzając dane osobowe do formularza zawartego na stronie gildiatrenerska.pl oraz wysyłając niniejszy formularz, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przetworzenia zapytania szkoleniowego. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce <Polityka Prywatności>.

Zastanawiasz się którą ścieżkę rozwoju wybrać?

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

Chętnie porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach oraz zaproponujemy korzystne rozwiązania.

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Wybierz temat
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Wiadomość nie została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.